Başkan Arısoy’dan Alt Yapı Çalışmaları İle İlgili Açıklama

Başkan Arısoy’dan Alt Yapı Çalışmaları İle İlgili Açıklama

Başkan Arısoy’dan Alt Yapı Çalışmaları İle İlgili Açıklama

 

Gülşehir Belediye Başkanı Vahdi Arısoy, devam eden alt yapı çalışmaları ile ilgili açıklama yaptı. 

Alt yapı çalışmalarının bir şehir için en önemli çalışmalar olduğunu belirten Başkan Arısoy, açıklamasında şunlara değindi; “ Gülşehir’in her bölgesinde büyük bir titizlikle alt yapı çalışmaları yapıyoruz. Bu alt yapı hizmetleri çok maliyetli yatırımlar ve belediye yönetimlerinin kaçındığı yatırımlardır. Ama inanıyorum ki yapılan en önemli yatırım. Yaptığımız çalışmalarla zaman zaman su kesintileri ve yolların kapanması nedeni ile trafik sıkışmaları oluyor. Zahmetsiz rahmet olmuyor. Ama çalışmalarımız tamamlandığında Gülşehir tertemiz suya kavuşacak. Çalışmalar sırasında yaşadığınız sıkıntıların farkındayız. Bu sıkıntıları minimuma indirmek için çok ciddi çalışmalar yapıyoruz, sizlerden biraz sabır bekliyoruz.

Gülşehir Belediyesi olarak çalışmalarımızı koordineli bir şekilde götürmeye çalışıyoruz. İçme suyu, kanalizasyon, doğalgaz, arıtma tesisi, temiz su depoları, sıcak afsal ve yol çalışmalarını aynı anda yapıyoruz. Gülşehirlilerin en az rahatsız olabilecek şekilde eşilen yerlerin hemen tamiratlarını yapıyoruz. Çünkü toz ve çamurdan hemşerilerimizin de rahatsız olmasını istemiyoruz. 

Bu çalışmalarla Gülşehir’in geleceğine önemli bir yatırım yapmış oluyoruz. Altyapı çalışmaları sizleri rahatsız edebilir ama yapılan yatırımlar ilçemizin geleceğine yapılan yatırımlardır. Bu çalışmalarımız bittiğinde yaklaşık 40-50 yıl civarında Gülşehir’in bir daha alt yapı ile ilgili sorunu olmayacak. Temiz su, Yağmur suyu, kanalizasyon, doğalgaz çalışmaları ile alt yapı sorununu halletmiş olacağız. Bu çalışmalarda emeği geçen herkese teşekkür ediyoruz. Sizlerden de istediğimiz biraz sabırlı ve anlayışlı olmanız.  Allah kazasız belasız bir şekilde en hızlı, en güzel bir şekilde yapıp bitirmeyi nasip etsin” 

VAHDİ ARISOY

Gülşehir Belediye Başkanı

Etkinlik Takvimi

İLETİŞİM BİLGİLERİ

Adres   : KARAVEZİR MAHALLESİ KIZILIRMAK CADDESİ, 50900 Gülşehir / NEVŞEHİR

Telefon : (0384) 411 3003
Faks : (0384) 411 3905