Başkan Arısoy; Gülşehir’i Daha Çağdaş Ve Güzel Bir Görünüme Kavuşturacağız

Başkan Arısoy; Gülşehir’i Daha Çağdaş Ve Güzel Bir Görünüme Kavuşturacağız

Başkan Arısoy; Gülşehir’i Daha Çağdaş Ve Güzel Bir Görünüme Kavuşturacağız

 

Gülşehir Belediyesi Fen işleri ekiplerimiz alt yapı hizmetlerinin bittiği mahalle ve sokaklarda kaldırım düzenleme ve yol çalışmalarına devam ediyor. 

Gülşehir halkına daha iyi bir hizmet için özverili bir şekilde çalışan ekiplerimiz, okul yolları, ana arterler başta olmak üzere cadde ve sokaklarda bulunan kavşak, kaldırım ve yollarda bakım-onarım ve yenileme ile çalışmalarını tüm hızıyla sürdürüyor.

Şehirleşmenin en önemli ayağının yollar olduğunu vurgulayan Gülşehir Belediye Başkanı Vahdi Arısoy parke çalışmalarına önem verdiklerini belirterek alt yapı sebebi ile yollarımızdan söktüğümüz kilitli parke taşlarını temizleyerek israf etmeden tekrar mahalle yollarımızda kullanıyoruz. Yapılan çalışmalarımızda israftanda kaçınarak tasarruf politikalarımızla Gülşehir’e daha çağdaş ve güzel bir gelecek hazırlıyoruz.

Daha modern ve kullanışlı yollar için çalışmalarını sürdüren Gülşehir Belediyesi tüm ekipleriyle çalışmalarına aralıksız devam ediyor. Bir yandan ana yollara sıcak asfalt atılırken, diğer yandan mahallelerde kilitli parke çalışmaları devam ediyor. Yapılan planlamalar doğrultusunda ulaşımı rahatlatmak ve güvenli hale getirmek için altyapı çalışmaları tamamlanan caddelerimizde yağmur suyu hattınıda yenileyerek olası su birikintilerininde önüne geçiliyor. 

Belediye hizmetlerini insan odaklı çalışma prensibi ile sürdürdüklerini belirten Başkan Arısoy “İlçemizde yaptığımız her çalışma insan hayatını ön plana çıkaran ve Gülşehirimizin değerini arttırmaya yönelik çalışmalardır. Gülşehir’i yaşanabilir ve modern bir ilçe olarak gelecek nesillere teslim etmek bizim asli görevimiz ve bunun içinde çalışmalarımıza devam edeceğiz” diye belirtti

VAHDİ ARISOY

Gülşehir Belediye Başkanı

Etkinlik Takvimi

İLETİŞİM BİLGİLERİ

Adres   : KARAVEZİR MAHALLESİ KIZILIRMAK CADDESİ, 50900 Gülşehir / NEVŞEHİR

Telefon : (0384) 411 3003
Faks : (0384) 411 3905