Gülşehir’in Geleceği İçin Elimizi Taşın Altına Koyduk

Gülşehir’in Geleceği İçin Elimizi Taşın Altına Koyduk

Gülşehir’in Geleceği İçin Elimizi Taşın Altına Koyduk

 

Gülşehir Belediyesinin ilçe merkezinde hayata geçirdiği alt yapı çalışmalarının tamamlanmasının ardından üst yapıda başladığı dev hamlelerle devam ediyor.

Nevşehir ve Kızılırmak caddelerimize sıcak asfalt atılmasının ardından orta refuj, kaldırım ve Peyzaj  çalışmaları ile devam ediyoruz.

Gülşehir Belediyesinin ilçe merkezinde Nevşehir Caddesi ve Kızılırmak Caddesinde hayata geçirdiği dev alt yapı hamlesi tamamlanırken, kısa süre önce başlayan üst yapı çalışmalarıda tüm hızıyla devam ediyor. Ana caddelerimizde iflas eden alt yapıyı yenileyip üstüne kaliteli Avrupa standartlarında sıcak asfalt yapıp, andezit taşlarla kaldırımlarda yenilenecek.

Caddelerimiz Sıcak Asfalt Kaldırımlarımız Andezit Oluyor

Belediye Başkanı Vahdi Arısoy , “Alt yapı çalışmalarımız bittiği yerlerde üst yapı çalışmalarımıza başladık”

Alt yapı çalışmalarının tamamlandığı Nevşehir caddemizde sıcak asfalt çalışmalarınında tamamlandığını belirten Başkan Arısoy altyapısı biten cadde ve sokaklarda çok yoğun bir tempoda çalışıldığını ifade ederek, "Gülşehirimize Avrupa standartlarında sıcak asfaltlama yapıyoruz. Ben çalışmalar sırasına sabır gösteren vatandaşlarımıza çok teşekkür ediyorum. İnşallah bu alt yapısı tamamlanan mahalle ve sokaklarımızda 40-50 yıl daha alt yapı inşaatı görmeyecek" dedi.
Üst yapıda çalışmalarının hızlı bir şekilde devam ettiğini ifade eden Başkan Arısoy, Çalışanlar mahallemizde Atatürk ilk okulu, Bahçeli evler sokak, M. Galip Özdemir caddesi, Kızılırmak sokak ve Manolya sokakta kilitli parke taş döşeme işlemleri tamamlanmış olup Çalışmalarımıza Karavezir mahallesi Emniyet sokakta başladıklarını, kısa süre içerisinde bu Karavezir mahallemizde alt yapısı biten cadde ve sokaklarımızıda bitirip vatandaşlarımızın hizmetine sunacaklarını müjdeledi.

Başkan Arısoy "Önemli olan eser bırakmaktır"

Her caddeyi de yoluyla kaldırımıyla baştan aşağı yenileyeceklerini ifade eden Başkan Arısoy şöyle konuştu: "Vatandaşlarımızın rahat ve huzuru için gece gündüz çalışmalarımıza tüm personellerimiz ile devam ediyoruz. Biz bu makamda bir gün fazla kalalım diye değil kaldığımız sürede bir fazla ne icraat yapabiliriz anlayışına sahibiz. Biz kendi ikbalimizi bir kenara bırakarak Gülşehirin geleceği için elimizi değil bedenimizi taşın altına koyduk. Önemli olan iz bırakmak, önemli olan eser bırakmaktır. Biz bunun gayreti içindeyiz. Bundan da mutluluk duyuyoruz. Her gittiğimiz yerde iz bırakmak, eser bırakmak için gece gündüz çalışmaya, vatandaşlarımızın dertlerine derman olmaya, Gülşehir’imizi bir adım daha ileri götürmek için gayret etmeye devam edeceğiz."

VAHDİ ARISOY

Gülşehir Belediye Başkanı

Etkinlik Takvimi

İLETİŞİM BİLGİLERİ

Adres   : KARAVEZİR MAHALLESİ KIZILIRMAK CADDESİ, 50900 Gülşehir / NEVŞEHİR

Telefon : (0384) 411 3003
Faks : (0384) 411 3905