Gülşehir Kalkınıp Gelişiyor

Gülşehir Kalkınıp Gelişiyor

Gülşehir Kalkınıp Gelişiyor

 

Gülşehir Belediye Başkanı Vahdi Arısoy ilçe genelinde devam eden çalışmalarda incelemelerde bulundu.

İlk olarak Kurşunlu Cami meydanında başlatılan Andezit bordür çalışmalarını inceleyen Başkan Arısoy Emniyet sokakta devam eden bordür ve yol çalışmalarında da incelemelerde bulundu.

Gülşehirin gelişmesi ve değişmesi adına büyük projeleri hayata geçiren Belediye Vahdi Arısoy çalışmaların her aşamasını takip ederek personelle beraber mesai yapıyor.

Belediye Çavuşu Ercan Özbek, Fen İşleri Müdür Vekili Ufuk Uludağ ve İnşaat Mühendisi Samet Ercan yaptığı teknik incelemeler sonrasında Gülşehir’in marka bir şehir haline gelmesi için belediyenin tüm birimleriyle birlikte yoğun mesai içerisinde olduğunu belirttiler.

Alt yapıyı yaparken halkımızı biraz rahatsız ettiklerini kaydeden Başkan Arısoy; Yollar bozuldu, trafik sıkıştı,su kesildi ama Gülşehir’imizin alt yapı problemi çözülmüş oldu. Gülşehir’in artık alt yapı sorunu kalmadı. Yüksek standartlarla yollarımızı sıcak asfalt ile asfaltladık ve şuanda devam eden kış öncesi rampa ve yollar başta olmak üzere kaldırım, peyzaj düzenlemeside hızlı bir şekilde devam ediyor. Gülşehir Belediyesi çalışıyor Gülşehir gelişiyor ve emin adımlarla geleceğe en güzel şekilde hazırlanıp yoluna devam ediyor.
Bizleri sabırları ile destek veren Gülşehir halkına teşekkür etmek istiyorum. Hiç bir zaman dedikodu rüzgârına kapılmadan, hiç kimse ile uğraşmadan sadece yatırımla, çalışmayla, üretmeyle uğraşarak sizlere en güzel yaşanabilir bir Gülşehir inşa etmeye devam edeceğiz. Yeter ki sizler bizden dualarınızı ve manevi desteklerini esirgemeyin diyorum. Dedi

VAHDİ ARISOY

Gülşehir Belediye Başkanı

Etkinlik Takvimi

İLETİŞİM BİLGİLERİ

Adres   : KARAVEZİR MAHALLESİ KIZILIRMAK CADDESİ, 50900 Gülşehir / NEVŞEHİR

Telefon : (0384) 411 3003
Faks : (0384) 411 3905