Gülşehir Belediyesi 3. Ramazan Etkinliği

Gülşehir Belediyesi 3. Ramazan Etkinliği

Gülşehir Belediyesi 3. Ramazan Etkinliği 

       Gülşehir Belediyesi tarafından düzenlenen ve geleneksel hale gelen 3.Ramazan etkinlikleri sadabad parkında yaklaşık 3000 kişinin katılımı ile rekor seviyeye ulaştı.

      Toplumun bütün kesimlerine hitap eden etkinliklerde en çok eğlenen çocuklar oldu. Çocuklar, Gönüllerince eğlendiler mutlulukları gözlerinden okunan.Çocuklar, düzenlenen çocuk eğlenceleri Hacivat Karagöz, Ateş gösterileri ve meddah orta oyun gösterileri ile doyasıya eğlenirken etkinlerde büyükler de unutulmadı. Cemal Kuru tarafından okunan ilahi konseri ise bütün katılımcıların beğenisini topladı.

 Belediye Başkanımız Vahdi Arısoy etkinliğe katılan vatandaşlarımıza yaptığı konuşmada 

         

         Saygıdeğer konuklar, Ramazan-ı şerifinizin mübarek olsun, tuttuğumuz oruçların, yaptığımız ibadetlerimizin, hayır ve hasenetlerimizin makbül olmasını Rabbimden niyaz ediyorum. İdrak etmekte olduğumuz Ramazan ayının burada bulunan siz değerli misafirler ile tüm milletimizin, tüm müslümanlığın, ve tüm insanlığın felahına, huzuruna vesile olmasınıRamazanın manevi hazzını birlikte tatmak temenni ediyorum.

       Sevgili Hemşehrilerim;

       Bu iftar yemeği düzenlemekteki asıl amacımız sizlerle bir arada olmak, hasret gidermek birlik ve beraberliğimizi dahada pekiştirmek içindir. Ülkemizde ve dünyada şu mübarek günlere rağmen acıların, gözyaşlarının gönül yaralarının devam etmesi sebebiyle gerçekten üzüntü içindeyiz. Kan dökmenin yasaklandığı gönül kazanmanın teşvik edildiği öyle bir mübarek aydayız Başı Rahmet Ortası Mağfiret, sonu Cehennemden kurtuluş olan böyle bir ayda devam eden bu hadiselerin müsebbiplerinin bir an önce hak yolunu bulmalarını doğruyu görmelerini kardeş kanı içmemelerini Cenabı Allah'tan niyaz ediyorum.

      Bu proğramın hazırlanmasında emeği geçen personel ve siz değerli katılımcılara teşekkür ediyor Ramazan Bayramınızı şimdiden tebrik ediyor Hayırlı akşamlar hayırlı eğlenceler diliyorum.

VAHDİ ARISOY

Gülşehir Belediye Başkanı

Etkinlik Takvimi

İLETİŞİM BİLGİLERİ

Adres   : KARAVEZİR MAHALLESİ KIZILIRMAK CADDESİ, 50900 Gülşehir / NEVŞEHİR

Telefon : (0384) 411 3003
Faks : (0384) 411 3905