Gülşehir Belediye Spor Yeni Sezonu Kurban Kesimi ve Dualarla Açtı.

Gülşehir Belediye Spor Yeni Sezonu Kurban Kesimi ve Dualarla Açtı.

Gülşehir Belediye Spor yeni sezonu kurban kesimi ve dualarla açtı.

              2016-2017 futbol sezonunda parolasını "şampiyonluk" olarak belirleyen ve bu doğrultuda yaptığı transferlerle dikkat çeken Gülşehir Belediye spor yeni sezonu kurban keserek dualarla açtı.

Açılışa katılan Gülşehir Belediye Başkanı Vahdi Arısoy, Gülşehir Belediye sporu daha yukarı liglere taşımak hedefinde olduklarını söyledi.

               Yeni sezonun hayırlı olmasını dileyen Başkan Arısoy, "Geçtiğimiz yıl 2. Amatör liginde mücadele eden takımımız sezonu na mağlup tamamlayarak şampiyon oldular. Bu yıl yeniden Şampiyonluk hedefi ile iyi bir kadro kuruldu. Gerek teknik ekip gerekse futbolcularımız yeni sezonda bizlere bir şampiyonluk daha yaşatacaklardır. Ekibimize güveniyoruz ve inanıyoruz. Bu ekibin en büyük destekçisi her zaman ifade ettiğim gibi Gülşehir Halkıdır. Çünkü taraftarlar bu takımın gerçek sahibi ve destekçisidir. Bu yılda takımın en büyük gücü taraftarlarımız olacaktır" dedi.Teknik Direktör Mert Anıl Atamer ise Gülşehir'e yakışan bir mücadele ile şampiyon olacaklarını söyledi.

Başkan Arısoy'a teşekkür eden Gülşehir Belediye Spor Başkanı Raşit Kılıçkaya, "Başkanımız her konuda her zaman bize büyük destek veriyor. Hem kendisine hem de ilçemize sezon sonunda şampiyonluk hediye etmek istiyoruz. Bunun için de çok çalışarak ve inanarak sahaya çıkacağız ve sözümüzü yerine getireceğiz" diye konuştu.

VAHDİ ARISOY

Gülşehir Belediye Başkanı

Etkinlik Takvimi

İLETİŞİM BİLGİLERİ

Adres   : KARAVEZİR MAHALLESİ KIZILIRMAK CADDESİ, 50900 Gülşehir / NEVŞEHİR

Telefon : (0384) 411 3003
Faks : (0384) 411 3905