ÇALIŞANLAR MAHALLESİNDE KİLİTLİ PARKE TAŞI DÖŞEMESİ HIZLA DEVAM EDİYOR…

ÇALIŞANLAR MAHALLESİNDE KİLİTLİ PARKE TAŞI DÖŞEMESİ HIZLA DEVAM EDİYOR…

KİLİTLİ PARKE TAŞ DÖŞEMESİ HIZLA DEVAM EDİYOR…

 

ÇALIŞANLAR MAHALLESİNDE KİLİTLİ  PARKE TAŞI DÖŞEMESİ HIZLA DEVAM EDİYOR…

Kızılırmak caddesi üzerinde devam eden sıcak asfalt çalışmaları kapsamında yol boyunca cadde üzerindeki kilitli taşlar sökülüyor.

Belediyemiz tarafından yapılan çalışmalar ile alt yapısı çalışmaları biten cadde ve sokaklarımızda güzelleştirme atağına başlanırken, bu bağlamda cadde ve sokaklara kilit parke taşı döşeme işi tüm hızıyla devam ediyor.

Fen İşleri Birimi’ne bağlı ekiplerimizin, Kızılırmak caddesi boyunca ana yollara bağlanan ara yolların kilitli parke, yol, kaldırım çalışmalarını sürdürdüğünü vurgulayan Başkanımız Sayın Vahdi Arısoy; ‘’Bizim önceliğimiz altyapı sorunlarını tamamen çözdükten sonra üst yapı hizmetlerini yapmaktır. Bu bağlamda alt yapı sorunlarını çözdüğümüz bölgelerde kilit parke taşı döşeme çalışmalarımız sürüyor. Bu çalışmalar kapsamında Nevşehir caddemizin sıcak asfaltını bir bölümü attık diğer yarısını inşallah Cuma günü atacağız hemen akabilinde çalışmalarımızı yoğunlaştırdığımız Kızılırmak caddesindede sıcak asfalt çalışması gerçekleştireceğiz Kızılırmak caddesinden söktüğümüz kilitli taşlarımızı ana yollarımıza bağlanan ara yollarda kullanıyoruz.

Gururla ifade etmek gerekirse, şuan hali hazırda alt yapısı tamamlanan bölgelerde sıcak asfalt, kilitli parke çalışmalarımız da devam etmekte. Yapılan bu çalışmalarımız ile Gülşehirimizi modern bir görünüme kavuşturuyoruz.’’ dedi.

VAHDİ ARISOY

Gülşehir Belediye Başkanı

Etkinlik Takvimi

İLETİŞİM BİLGİLERİ

Adres   : KARAVEZİR MAHALLESİ KIZILIRMAK CADDESİ, 50900 Gülşehir / NEVŞEHİR

Telefon : (0384) 411 3003
Faks : (0384) 411 3905